ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Kamuoyunun Dikkatine

Ekleme tarihi : 07 Ocak 2017 Cumartesi - 14:11

Kiracısı Bulunduğumuz Orduspor Tesisleri Hakkında

 

1967 yılında kurulan ve yıllar boyu Ordu şehrinin en büyük markası olan Orduspor Kulübü, kuruluşunun 50.yıl dönümünde maalesef maddi ve manevi bir çok zorluk içerisinde var olma mücadelesi vermektedir.
 
Orduspor Kulübü olarak yaşadığımız onca problemler yetmezmiş gibi bugün maalesef kötü bir olayla daha karşı karşıya kalmış durumdayız. Yarım asırlık Orduspor Kulübü, bugün bulunduğu tesislerden 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunmasına rağmen maalesef hukuksuz bir şekilde çıkartılmaya çalışılmaktadır. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kulübümüze gönderilen yazıda tesisleri 2 ay içerisinde boşaltmamız ve eski kulüp binasının yer aldığı bugün harabe halinde ki metruk binaya geçmemiz istenmektedir.
 
50 yıllık Orduspor Kulübü’nün bugün mevcut tesislerinden çıkartılarak gönderilmeye çalışıldığı, içinde bırakın insanın yaşamasını hiçbir canlının barınamayacağı metruk binanın halini sizlerle paylaşıyor, bı vahim tabloyu sizlerinde görmesini istiyoruz.
 

(ESKİ KULÜP BİNASI FOTOĞRAFLARI)

 Bugün gelinen noktada yarım asırlık Orduspor Kulübüne layık görülen bu durum, Orduspor’un var olması için mücadele eden bizleri derin bir üzüntüye boğmuştur. Nitekim, Orduspor Kulübü mevcut tesisleri hukuksuz bir şekilde elinden alınarak profesyonel futbolcuları, teknik heyeti ve onlarca genç oyuncusu ile birlikte kaderine terk edilmektedir.
 
Çok değil, daha 4 yıl önce Süper Ligde mücadele ederken herkesin yanında olduğu ve destek sözü verdiği 50 yıllık Orduspor Kulübü, bugün gelinen noktada maalesef yalnız başına ayakta durma mücadelesi vermektedir. Orduspor Kulübü’nün içinde bulunduğu bu vahim tabloyu, layık görüldüğü bu olayı Orduspor’a gönül vermiş tüm taraftarlarımızın, Ordu halkının ve tüm spor kamuoyunun takdirine sunuyoruz.
 
Saygılarımızla,
 
Orduspor Kulübü
 
(MEVCUT TESİSİN FOTOĞRAFLARI)
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bu haber 15971 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu