ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Merhaba 2. Lig

Ekleme tarihi : 09 Temmuz 2020 Perşembe - 13:28

Orduspor Kadın Futbol Takımımız 2. Lige yükseldi.

 

Bu sezon TFF Kadınlar 3. Lig'de mücadele eden kadın futbol takımımız Kadınlar 2. Lig'e yükseldi. Ligde 2. sırada bulunan takımımızın elde ettiği başarı ve TFF'nin aldığı karar doğrultusunda önümüzdeki sezon 2. Lig'de mücadele edecek. 2. Lig'e yükselmemizi değerlendiren Kadın Futbol takımımızın antrenörü Özcan Türkmen "Orduspor Kulübü olarak 2. Lig'e yükselmek bizim için çok önemliydi. Bu yıl bütün hedeflerimizi 2. Lig'e çıkmak için yaptık, bunun için antrenman sayımızı da arttırdık. Kulüp başkanımız bize antrenman sahamızı tüm hafta boyunca tahsis etti. Diğer hocalarımız da bize her konuda yardımcı oldu. Orduspor olarak daha kaliteli ligde oynamak çok önemliydi. Allah hep yardım etti ve emeğimizin karşılığını aldık. Artık ilimizde daha profesyonel futbol takımlarını ağırlayacağız. Türkiye'nin en iyi ve en zor kulüpleriyle karşılaşmalar yapacağız. Bunun için ilimiz futbolseverlerine de çok iş düşüyor. Kulübümüze ait hangi branşta olursa olsun üst liglere çıkmamız, şehrimize bir değer katıyor ve gelir sağlıyor.  Bu ligde tutunup 1. Lig'e çıkmak en büyük hedefimiz. Yanımızda olan kulüp başkanımıza, yöneticilerimize ve Büyük Orduspor taraftarlarına çok teşekkür ederim." açıklamasında bulunarak 2. Lig'e yükselmemizi kutladı. Ayrıca futbolcularımızın mesajları ise şöyle;

E. Güzlük

"Öncelikle bize destek veren ve hep arkamızda olan Kulüp Başkanımız Savaş Şimşek'e ve yönetimindeki herkese çok teşekkür ederim. Bize destek olan, güvenen ve her zaman yanımızda olan Özcan hocamızın yeri çok ayrıdır. Bu birliktelik sayesinde 2. Lig'e çıktık, takım arkadaşlarımla bir aile gibiyiz bu da bizi başarıya ulaştırdı, her zaman birbirimize destek olduk ve hiçbir zaman pes etmedik. Emeğimizin karşılığını aldığımızı düşünüyorum, inşallah daha güzel yerlere geleceğiz. Bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum."

B. Dursun

"Bizim baştan beri amacımız 2. Lig'e yükselmekti. Pandemi süreci her şeyi olumsuz etkiledi ancak bu süreç olmasaydı bizler yine 2. Lig'e yükselecektik. Takımıma çok güveniyorum. Takıma bu yıl yeni transferler aldık ve onlarla birlikte beraberliğimizi çok güzel sağladık. Bir gün idman aksatmadık, çok çalıştık ve hak ettik. Bunun gururu ve mutluluğu çok başka bir şey ve bize bunun fırsatını veren, en büyük pay sahibi Özcan hocama çok teşekkür ederim. Bizi küçük yaşta alıp yetiştirdi. Kulübümüzün her zaman arkamızda olduğunu biliyorduk bu yüzden Orduspor ailesine çok şey borçluyuz, bizim için ellerinden geleni yaptılar. Şimdi 2. Lig'de de elimizden geleni yapıp 1. Lig'e yükselmeyi hedefliyoruz. Çok çalışacağız ve eminim o da olacak. Orduspor forması altında ter dökmekten gurur duyuyorum. Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık."

M. Keser

"Sezonun başında hedefimiz zaten 2. Lig‘e yükselmekti . Başta Özcan Hocamız olmak üzere kulüp başkanımız, yöneticilerimiz  ve bütün sporcular olarak biz buna gönülden inanmıştık . Sezon yarıda kalsa da aksilikler bizi yıldırmadı ve inancımızı kaybetmedik. Sonunda hak ettiğimiz yerlere yavaş yavaş yükseliyoruz . Bu başarımızla gurur duyuyoruz daha nice başarılar sergilemek için sahalara inmeyi bekliyoruz."

Bu haber 2745 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu