ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

KINAMA

Ekleme tarihi : 17 Ekim 2018 Çarşamba - 19:44

Kınama Yazısı

 

 

25 Ekim Pazartesi akşamı TV 52 kanalında yayınlanan Spor Ateşi programına telefonla bağlanarak bilgilendirme yapan Kulüp Menajerinin, kendi görev yaptığı takımın hangi takım olduğunu dahi bilmediğine üzülerek şahit olmuş bulunmaktayız.

Öncelikle Orduspor Kulübü olarak Ordu veya diğer şehirlerde mücadele eden takımlarla herhangi bir kavgamız ya da hüsumetimiz olması söz konusu değildir. Tüm takımlara oynadıkları liglerde başarılar diliyoruz. Ancak herkesin ne şartlarda olursa olsun mücadele etmeye çalışan ORDUSPOR camiasına saygı duymasını, takımımızın ismini kullanarak hadlerini aşan işlere ve açıklamalara girmemesini isteriz.

Yayınlanan programa dönecek olursak, açıklama yapan menajer ORDUSPOR’umuzda değil de şehrin diğer takımı olan Yeni Orduspor eski adıyla Güzelorduspor takımında görev yapmaktadır. Mazisi daha birkaç sene önceye dayanan bu kulübün menajerlik ve sportif direktörlük görevini yürüten şahıs, kulübümüzün Süper Lig mazisini, markasını, Türk Futbolu’ndaki pazarını kısaca 52 yıllık mazisini kendi kulübününmüş gibi insanlara aktarmaya çalışarak yersiz açıklamalarda bulunmuştur. Ellerinde olmayan mazi ve geçmiş başarılara dışarıdan sahiplenerek, görev aldığı kulübün geleceğine nasıl sahip çıkacağı bizde ayrı bir merak uyandırmıştır ?

Kendi değimiyle şehrin takımı olduklarını söylediği kulübün bünyesinde kaç Ordulu sporcu olduğunu bilmek isteriz ? Ayrıca katıldığı programda bulunan isimlerin, şahsın ORDUSPOR ismini kullandığında uyarılarda bulunmaması bizi derinden üzmüştür. Bir sonraki programlarında bu konuda hassasiyet göstermelerini temenni ediyoruz.

52 yıllık mazimiz ile Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele ediyoruz. Cumartesi günü Fatsa Dolunayspor maçı ile de 2018-2019 sezonunu açıyoruz. Sezona ORDUSPOR YAŞAYACAK diye başladık ve sezon sonunda da buna şampiyonluk şarkıları eklemek istiyoruz.

Kamuoyuna Saygılarımızla,

ORDUSPOR KULÜBÜ

Bu haber 1344 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu