ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Kamuoyuna Duyuru!

Ekleme tarihi : 01 Ekim 2019 Salı - 19:12

Eski günlerimize geri dönüyoruz. 52. yılımızda yeniden diriliş parolasıyla şampiyonluk için mücadele edeceğiz.

 

Kulübümüz yeniden yapılanma ve diriliş yılı olarak benimsediği 52. yılında şampiyonluk mücadelesi verecek ve önce Bölgesel Amatör Lig'e, ardından profesyonel liglere yeniden dönmek için kararlı adımlarla yoluna devam edecektir.

Ordusporumuz şu anda Ordu 1. Amatör Ligi'ndedir. Gelinen noktada, şampiyon olduğumuz kadronun çoğunu koruyarak, yeni transferlerimizle, yeniden yapılandırdığımız altyapımızla, yapımı için girişimlerde bulunduğumuz tesislerimizle, store mağazamızın yenilenmesi ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımızla bu senenin sonunda şehrin dört bir yanını "Şampiyon Orduspor" bayraklarıyla donatacağımıza inancımız tamdır. 

Şehir olarak inanmalıyız, bu sene bugüne kadar yaşadığımız zorlukların giderildiği senedir. Herhangi bir puan silme cezası, transfer yasağı gibi yaptırımlardan tamamen arındığımız bir süreçte olduğumuzu herkesin bilmesini isteriz. Orduspor'umuzun bu zamana kadar yaşadığı sorunlar geride kalmıştır. Geçmişte yaşanan tüm olumsuzlukların, gelecekte karşımıza çıkmayacağı bir zemini oluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bugünden itibaren heryerde Orduspor konuşulacağından kimsenin şüphesi olmasın. Güçlü bir yönetim ekibimizle, hocalarımızla, futbolcularımızla ve Orduspor'un geleceğini tayin edecek altyapımızla sahada olacağız. 

Kısa bir süre sonra Orduspor TV üzerinden de karşılaşmalarımızı daha profesyonel bir şekilde izleyebilecek. Store mağazamıza yeni getireceğimiz ürünlerimizden alarak kulübümüze destekte bulunabileceksiniz. Ayrıca online satış mağazamızı da oluşturuyoruz. Artık Orduspor size uzak olmayacak. Halkın takımı, halkla buluşacak.

Efsanenin 52. Yılı, Şampiyonluk Yılıdır.

Savaş ŞİMŞEK
Orduspor Kulüp Başkanı

Bu haber 1999 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu