ANASAYFA ORDUSPOR STORE ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu Kadın Futbol

Kamuoyuna Duyuru

Ekleme tarihi : 12 Ocak 2016 Salı - 18:27

Sosyal medyada çıkan haberler hakkında

 

Sosyal medyada ve bazı yazılı ve görsel basında Başkanımız Yaşar Pamuk’un eski başkan Nedim Türkmen’le gizli buluştuğu ve pazarlıklar yaptığı gibi çirkin yakışıksız ve Orduspor’a yakışmayan ifadelerle başkanı ve yönetimi töhmet altına sokan ifadelerin kullanıldığı görülmektedir.
 
11 Ocak Pazartesi günü başkan Yaşar Pamuk ile eski başkan Nedim Türkmen vergi vs. açılmış davalarla ilgili olarak Ordu Adliyesinde ve  Defterdarlık müdürlüğünde vergi denetmenlerinin odasında savcılık ve vergi denetmenlerinin talebi üzerine bir araya gelmişlerdir.
 
Önce vergi denetmenleri ile uluorta Defterdarlıkta vergi denetmenlerinin odasında  Orduspor’un muhasebecisi ile birlikte olunmuş, sonra ekiple birlikte Orduspor kulübünde bazı evrakları ve  yer göstermek anlamında, gidilmiş ve kulüpten ayrılmıştır.
 
Farklı hukuki davaların açıldığı bağımsız denetimin yapılarak sonuçlarının kamuoyu ile paylaşılacağı ve eski başkan  Nedim Türkmen’in açılmış dava ve vergi incelemesi için geldiğini bilmeden bu şekilde yorumların yapılmasında yargısız infaz yapıldığını düşünüyoruz.
 
Hukuki haklarımızı arayacağımız belirterek kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz.

Bu haber 1921 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu