ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Numan Kurtulmuş'u karşıladık

Ekleme tarihi : 18 Haziran 2016 Cumartesi - 17:57

Çeşitli programlara katılmak üzere memleketi Ordu’ya gelen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş’u Ordu-Giresun Havalimanı’nda hemşerileri olarak karşıladık.

 

Çeşitli programlara katılmak üzere memleketi Ordu’ya gelen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş’u Ordu-Giresun Havalimanı’nda hemşerileri olarak karşıladık.
 
Ramazan ayında katılacağı iftar yemekleri ve çeşitli programlara katılmak için memleketi Ordu’ya gelen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş’a havaalanında hemşerileri sürpriz yaptı. Ordulu Numan Kurtulmuş’u, memleketine gelirken havaalanında karşılayan Kulüp Başkanımız Yaşar Pamuk, Kulüp yöneticilerimiz ve büyük Orduspor taraftarlarımız, Kurtulmuş’a çiçek verirken Orduspor’a destek sözü istedi.
 
Numan Kurtulmuş’u Ordu ziyaretinde Orduspor Kulüp Başkanımız Yaşar Pamuk ile birlikte kulüp yöneticilerimiz de havaalanında karşılarken, Ordu-Giresun Havalimanı VIP çıkışında renkli görüntüler oluştu. Büyük Ordusporlu taraftarlarımız Numan Kurtulmuş’u havaalanı çıkış kapısında çiçek ve pankartla karşıladı.
 
taraftarlarımız ile ayak üstü kısa bir sohbet eden Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş’u taraftarlarımız Kulüp Binasına davet etti. Büyük Orduspor taraftarlarımız kırmayan Numan Kurtulmuş, Ordu ziyareti başlangıcında ufak bir değişiklik yaparak taraftarlarımızın isteğini kabul etti. Ancak havaalanından çıktıktan sonra programı nedeniyle yoğun telefon görüşmeleri trafiğinde olan Numan Kurtulmuş, Orduspor Kulübü’ne ziyaretini ileri bir tarihe erteledi.

Bu haber 1232 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu