ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Diriliş Başladı

Ekleme tarihi : 06 Ağustos 2016 Cumartesi - 09:21

50.yılımızda yeniden diriliş sıloganıyla çıktığımız bu yolda,büyük bir gayretle hedefimize doğru ilerlemeye devam ediyoruz.

 

50.yılımızda yeniden diriliş sıloganıyla çıktığımız bu  yolda,büyük bir gayretle hedefimize doğru ilerlemeye devam ediyoruz.

Haziranda gerçekleşen kongreden bu yana,adeta camiamız,kulübümüz,takımlarımız ve bütün Ordumuz tek yürek olduk.
Bir yandan geçmiş yönetimlerin enkazı ve oluşturduğu bataklıkla boğuşup,yolumuzu açmaya devam ederken,diğer yandan gece gündüz takımlarımızı sezona hazırlayıp,üzerimizde oynanan karanlık oyunlara, yapılan kirli hesaplara rağmen, camiamızın yüzünü güldürmeye çalışıyoruz.
Başaracağız inşallah...
Büyük Ordu'muzla hep birlikte başaracağız ve 50.yılımızda yeniden dirileceğiz...
Orduspor Ordunun Ve Ordulunun gözbebeğidir, sevdasıdır...
50 yıllık;en önemli en büyük tek markasıdır...
Herşeyin üstünde ve herkesden büyüktür...
Diğer taraftan;sezon öncesi takımlarımız hazırlıklarını sürdürürken özelikle futbol takımımız büyük beğeni topluyor ve camiamızı heyacanlandırıyor.
Sezona hazırlık kapsamında kampa giren futbol takımımız,ilk etap kampını tesislerimizde tamamladıktan sonra,Erzurum da ikinci etap kampına devam ediyor.
Kamp sürecinin başlangıcından buyana,camiamızın ve otoritelerin beğenisini kazanan,50.yılımızdaki dirilişimizin aslanları; oyuncularımızın tam not aldığı açıkca görünüyor.
İlk hazırlık maçına çıkan takımımız,performansı,hırslı mücadelesi ve ortaya koyduğu oyun ile bu yılın hakikaten diriliş yılı olcağını,hertürlü maddi manevi zorluğa rağmen, net birşekilde ortaya koymuş oldu.
Hazırlık maçında Van Bşb. ile karşılaşan,Orduspor'umuz: 4 Van Bşb. Belediyespor: 2 sonucunu alırken,Gollerimizi  Emre Gemici, Burak Özsoy,  Emre Usta (2) kaydetti.
Oyuncularımız adeta performasları ve ortaya koydukları oyun ile,camiamıza,bütün Ordu'lulara;destek sizden başarı bizden der gibi haykırıyorladı.
Teknik heyetimizi,oyuncularımızı tebrik ediyor,diriliş yılımızın, bu güzel başlangıcın bütün camiamıza ve hemşerilrrimize hayırlı olmasını diliyoruz.
Bütün hemşerilerimizi;kulübümüze üye olmaya,kombine alıp stad da  takımımıza destek olmaya davet ediyoruz.
Destek sizden başarı bizden...
Haydi büyük Ordu,bu takım senin,50. Yılımızda Yeniden Dirilelim...

Bu haber 4813 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu