ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Kamuoyuna Duyuru

Ekleme tarihi : 30 Eylül 2016 Cuma - 16:23

Bizler için asıl olan,şanlı kulübümüz ve yiğit çocuklarımızdır.

 

50.YILDA YENİDEN DİRİLİŞ sıloganıyla 4 temmuz 2016 dan bugüne ,başta kulüp başkanımız Yaşar Pamuk ve yönetimi, maddi manevi hertürlü mücadeleyi, çok büyük şahsi fedakarlıklarla ortaya koymuş ve koymaktadır.
 
Ancak ;
 
Metin Altınay ve yardımcılarının, şanlı kulubümüzü ve yiğit çocuklarımızı, satarak,ihanet ederek gitmelerine rağmen,gerek yazılı görsel medyada, gerekse sosyal medyada,başkanımız ve yönetimimizle ilgili değerlendirmeleri ve haksız ithamları siz değerli kamuoyunun takdirine sunuyoruz..
 
Bizler için asıl olan,şanlı kulübümüz ve yiğit çocuklarımızdır.
 
Herşeye rağmen, bütün karanlık oyunlara kapatma sanaryolarına rağmen bu külüp şanlı Orduspor ayakta kalacak bu yiğit çocuklar yoluna devam edecek ALLAH ın izniyle.
 
Ama artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. Eleştiri, öneri baş üstüne diyecek ama asla hakereti olumsuz değerlendirmeleri kabul etmeyeceğiz.. Herseyimiz şeffavdır. Tesislerimizin kapısı sonuna kadar bütün Ordululara açıktır. Bundan böyle kim olusa olsun herkes Ordusporumuza kulübümüze yiğit çocuklarımıza başkanımız ve yönetimimize vereciği zararı olumsuz değerlendirmelerin misliyle ve en sert şekilde karşılığını göreceğini kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz..
 
Bu vesileyle diriliş yılımızın önemli dönüm noktası maçına Pazar gün herkesi yiğit çocuklarımıza destek olmaya stadyuma bekliyoruz..

Bu haber 3279 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu