ANASAYFA ORDUSPOR STORE52 ORDUSPOR DERGİSİ MULTIMEDYA İLETİŞİM        
Hoşgeldiniz, ziyaretçi! Lütfen üye girişi yapın veya kayıt olun!
Kulüp Futbol Basketbol Altyapı Amatör Branşlar Başsağlığı Kutlama Basın Duyurusu

Ahmet Kuru'dan veda

Ekleme tarihi : 25 Kasım 2016 Cuma - 13:43

Büyük Orduspor Taraftarı ve Kamuoyuna;

 

 

Geçen hafta sezona ya tamam ya devam niteliğindeki oynadığımız Denizli Bşb. maçı, kariyerimdeki son maçım ve attığım son golmüş. Birnevi farkında olmadan jübile maçımı yapmış olmuşum.
1-0 kazandığımız bu maç Orduspor taraftarına hatıram olsun. İnşallah bu maç Orduspor için bir başlangıç olur. Ve bu sezon genç kardeşlerim ligde kalmayı başarırlar ve önümüzdeki sezonlarda Orduspor’u layık olduğu yerlere getirirler.
Geçen sezon TFF’den aldığım 6 ay cezayı WADA (World Anti Doping Ajansı) yetersiz bulup TFF’yi ve beni CAS’a (Spor Tahkim Kurulu) şikayette bulunmuş ve bunun üzerine CAS’ın cezamı uzatmış olduğunu üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Haksız yere aldığım bu cezayla maalesef futbol hayatımı sonladırmak zorunda kalıyorum.
Şükürler olsun oynadığım 15 sezonda büyük sakatlıklar geçirmedim. Yaklaşık 400 maç, 120 gol atmayı başardım. 3 Şampiyonluk, 2 Gol Krallığı, A genç Almanya Şampiyonluğu, Almanya’da Yılın Golü, Yılın Sporcusu ve Profesyonel Liglerde ilk Tük gol kralı olmayı başardım. Benim için kariyerimde en değerli başarım 2011 yılında Orduspor’u 26 yıl sonra Süper Lig’e taşıyan golü atmaktı.
En güzel zamanında (Şampiyonlukta) bıraktığım ve en zor zamanında yine formasını giydiğim Büyük Orduspor Kulübüne, Başkanımıza, Çalıştığım Hocalarıma, Takım Arkadaşlarıma, Tüm Kulüp Personeline ve tabiki muhteşem Büyük Orduspor Taraftarına çok teşekkür ederim.
İyi ve kötü günümde her zaman yanımda olup en büyük destekcim olan Eşime ve Aileme sonsuz teşekkür ediyorum.
Saygılarımla;

AHMET KURU

Bu haber 3294 kez okundu

Ad, Soyad  
E-posta  
Yorum  
Güvenlik Kodu